O MeteoGroup

MeteoGroup powstało w 1986 roku – założone przez Harrego Ottena – holenderskiego fizyka i meteorologa. W wyniku zapotrzebowania na wiarygodne i rzetelne prognozy pogody działalność firmy na przestrzeni lat rozszerzała się na kolejne państwa europejskie…

Obecnie MeteoGroup znajduje się w światowej czołówce firm oferujących pełną gamę rozwiązań pogodowych dla biznesu, we wszystkich sektorach gospodarki, w których warunki pogodowe wpływają na osiągane wyniki ekonomiczne i są istotnym elementem procesu decyzyjnego. Zespół  doświadczonych meteorologów jest dostępny przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, służąc analizami i doradztwem na najwyższym poziomie. Zatrudniając 400 pracowników w 17 biurach na całym świecie, MeteoGroup posiada idealne warunki, aby być globalnym dostawcą usług dostosowanych do lokalnych potrzeb.

MeteoGroup jest własnością General Atlantic LLC, jednej z największych firm inwestycyjnych na świecie, której celem jest kreowanie pozycji lidera w szybko rozwijających się sektorach. Nasze biura znajdują się w Belgii, Francji, na Filipinach, w Holandii, Hiszpanii, Irlandii, Niemczech, Polsce, Singapurze, Szwajcarii, Szwecji, Turcji, w USA, Wielkiej Brytanii i we Włoszech.

W każdym z biur pracują meteorolodzy znający lokalne warunki pogodowe. Opracowują prognozy i służą klientom radą i konsultacją.

Zapraszamy również na nasz portal z ogólnymi (nierolniczymi) prognozami dla Polski i świata: www.mojapogoda.com

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.