O MeteoGroup

MeteoGroup jest wiodącą europejską prywatną firmą meteorologiczną, mającą biura opracowujące prognozy w ośmiu krajach Europy i klientów na całym świecie.

Jesteśmy firmą oferującą pełną gamę usług meteorologicznych i dostarczającą produkty przygotowane specjalnie z myślą o rynku konsumenckim, mediów oraz przedsiębiorstw. Założona w roku 1986 spółka zdobyła uznanie dzięki jakości i nowatorskim rozwiązaniom w prognozowaniu pogody, jakiego mogą jej pozazdrościć rywale.

Właścicielem większościowym MeteoGroup jest PA Group – międzynarodowa grupa złożona z firm zajmujących się dostarczaniem informacji adresowanej do określonych grup klientów. Wśród spółek składających się na PA Group jest The Press Association, narodowa agencja informacyjna Zjednoczonego Królestwa  Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej.

MeteoGroup ma siedzibę główną w Holandii, biura w Wielkiej Brytanii, Belgii, Niemczech, Hiszpanii, Szwecji, Francji, Włoszech, USA i Polsce oraz  sieć sprzedaży obejmującą Europę i Azję.

W każdym z biur pracują meteorolodzy znający lokane warunki pogodowe. Opracowują prognozy i służą klientom radą i konsultacją.

Zapraszamy również na nasz portal z ogólnymi (nierolniczymi) prognozami dla Polski i świata: www.mojapogoda.com

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.